Június 13-án, az iskola vége előtt két nappal, mikor már úgysem tudunk figyelni semmire, csak várjuk az iskola végét, hogy elkezdődjön már a nyári szünet, még egy utolsó, felejthetetlen, önfeledt kirándulást tettünk Ausztriába a Familypark-ba.

Egy kisebb busznyi gyerek ment volna, de az utolsó pillanatban kaptunk egy nagyobb buszt, így az addigi létszámon felül majdnem az egész 6.a osztály is velünk jött. Egész úton egy kérdés izgatott mindenkit: „Mikor érünk végre oda?”

Bevallom, talán én vártam a legjobban. A gyerekek, hozzám hasonlóan minden játékot kipróbáltak, nem is egyszer. Délben finomat ettünk az egyik étteremben, és még ajándék poharat is kaptunk. A negyed ötös találkozó előtt Roland bácsival már ott pilledtünk az egyik padon. A gyerekek még száguldoztak, pörögtek, csúsztak, szárnyaltak. Mi már csak úgy öregesen megvártuk őket, és élményekkel teli tértünk haza az esti órákban. Feledhetetlen nap volt mindenki számára, és záró gondolatként csak ennyit írnék: Jövőre, veletek, ugyanitt!

Pappné Polacsek Orsolya
szervező tanár