Az utolsó tanítási héten a 6. osztály Budapestre kirándult, ahol megtekintettük a Citadellán található „A Szabadság Bástyája” kiállítást.

A tartalmas program során sok érdekes információval gazdagodtunk, miközben játékos és interaktív formában ismerkedtünk meg történelmünk fontos eseményeivel.

A kirándulásból természetesen a mozgás és a jókedv sem maradhatott ki: útközben a Gellért-hegyi csúszdás játszótéren is megálltunk, ahol mindenki önfeledten játszhatott és kikapcsolódhatott.

A nap remek hangulatban telt, a közös élmények pedig tovább erősítették osztályközösségünket. Sok szép emlékkel tértünk haza erről a tartalmas és vidám napról.

 akadálymentes honlap

Aktiv iskola logo

Aktiv iskola logo

Ökoiskola logo

Határtalanul logo

Megvalósult a magyar kormány támogatásával logo


Aktiv iskola logo

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=