Június 19-én a 6. osztályos tanulók egy izgalmas és élményekben gazdag foglalkozáson vettek részt az EDU&FUNx Telekom Digitális Élményközponban.
Iskolánk az Aktív Iskola program keretében, az ÉLD+ program részeként különleges sportélményben részesítette a 6. és 8. osztály tanulóit.
Az utolsó tanítási héten a 6. osztály Budapestre kirándult, ahol megtekintettük a Citadellán található „A Szabadság Bástyája” kiállítást.
Csizmár Lilien 5. b osztályos tanuló a négyfordulós versenyben 1. helyezést ért el.
Az Egri Balassi Bálint Általános Iskola a 2025/2026-os tanévben ismét meghirdette online versenyét, az Országos Méh-Ész Logikai Versenyt.
A HATÁRTALANUL program keretében iskolánk hetedik osztályos diákjai idén is Erdélybe látogathattak.
A Budajenői Általános iskolában évek óta működik dráma és színjátszó szakkör.
Június 17-én a 2.b osztály élményekben gazdag tatai kiránduláson vett részt.
Június 10-én, szerdán, egy igazán különleges napot tölthetett együtt a 3. b osztály!
Kedves Szülők!
Iskolánk a tavalyi tanévben csatlakozott a Magyar Diáksport Szövetség Aktív Iskola programjához.
Május 27-én a 2.b osztály egy igazán különleges kaland részese lehetett: ellátogattunk a Mezőgazdasági Múzeumba, ahol közösen megfejtettük a Varázskastély rejtélyét.
Ott Patrik, 2.a osztályos tanulónk a hétvégén Miskolcon megrendezett Magyar Korcsoportos Rapid Bajnokság (Országos Sakkverseny) U8-as korosztályában egyéniben 9 játszmából 6 pontot szerezve bronzérmet szerzett.