Június 19-én a 6. osztályos tanulók egy izgalmas és élményekben gazdag foglalkozáson vettek részt az EDU&FUNx Telekom Digitális Élményközponban.
A diákok tervezési feladatokat oldott meg 3D nyomtatáshoz és robotautókat irányítottak.
A tanulók nagy érdeklődéssel és lelkesedéssel vettek részt a foglalkozásokon, ügyesen oldották meg a feladatokat, és számos új ismerettel gazdagodtak. A program minden résztvevő számára maradandó élményt nyújtott.
Szabina és Orsi néni


























