2019. május 18-án a Budakörnyéki Általános Iskolások Asztalitenisz Bajnokságán vettünk részt. Kilenc lelkes gyerek jelentkezett a versenyre (Csereklyei Bulcsú, Mészáros Lili, Skapér Zsigmond, Forgó Márton, Szalai Levente, Csibi Zsófia, Schvorczi Lilla, Bogdán Nikolász és Major Döme).

A verseny a Budakeszi Prohászka Ottokár Gimnáziumban került megrendezésre. A tornateremben nyolc pingpongasztal volt felállítva, ahol folyamatosan gyakorolhattak, játszhattak a gyerekek. Nagyon élvezték a vereségeik ellenére is a pingpongozást, lelkesen mesélték, hogy miben javultak, milyen taktikákat sajátítottak el a játékaik során, izgatottan várták mikor játszhatnak már újra. A legszebb az egészben az volt, hogy nem csüggedtek el, és a maga módján mindenki győzött, mert egy felejthetetlen napot éltünk át sok nevetéssel, aktív mozgással, egymásnak drukkolással.

Iskolánkból Bogdán Nikolász teljesített kiemelkedően, és nyert meg több szettet bravúros játékával.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk! Ügyesen és bátran helyt álltak a gyerekek.

Köszönjük szépen a lehetőséget!

Török Anna

testnevelőtanár