Kedves Szülők!

Szeretnénk Önöknek segíteni az iskolaválasztásban. Ajánljuk a Budajenői Iskolát, mely: gyermekközpontú, családias légkörű. Állandó, nagy szakmai tudással, és gyerekszeretettel rendelkező kollégák alkotják a tantestületet. A teljes szakos ellátottságunk mellett kiemelten figyelünk a tehetséges tanulókra is, de a fejlesztésre szoruló vagy nehezebben haladó tanulókat is segítjük egy szakmai csapattal az iskola falain belül.
Értékrendünkben a kölcsönös tiszteleten alapuló nevelés-oktatás, a hagyományápolás a család és a nemzetszeretet az iránymutató.
Tanulóink büszkék arra, hogy iskolánkba járnak, és mi is büszkék vagyunk arra, hogy minden évben egyre nagyobb számban a családok ránk bízzák a legnagyobb kincsüket, a Gyermeküket.

Blaskó Szilvia