Óriási bravúrral zárult tanítványainknak a 2018/19-es tanév Kosárpalánta bajnoksága!

Mindkét korcsoportban (első és második osztály) bejutottunk az ország legjobbjai közé! A döntőre május 12-én került sor, évfolyamonként 8-8 csapat mérhette össze erejét Székesfehérváron.

Nemcsak a gyerekeknek, de nekünk edzőknek is kihívás volt ez a nap, hiszen meg kellett osztani erőinket, figyelmünket a kis Gézengúzok és a Mókusok között, mivel egyszerre volt a verseny az 1-2. osztályosoknak.

Nagyon-nagy küzdelemnek lehettek szemtanúi a szülők, hiszen mi, budajenőiek olyan nagy települések, neves sportiskolák diákjaival versenyeztünk, mint Sopron, Budapest, Kecskemét, Miskolc, Szeged.

A szervezőbizottság döntése alapján nem osztottak ki helyezéseket, mindenki győztes lett!

Még egyszer gratulálunk a gyerekeknek a nagyszerű sportteljesítményükért, amivel Budajenő hírnevét öregbítették.

Külön köszönet a zászlóval felvonuló lelkes szurkolótáborunknak, minden kedves szülőnek!