A Budakörnyéki Egészségnevelési Program "Lépéssel nyerhetsz" pályázatában a Budajenői Általános Iskola első helyezést ért el. Nyereménye 200.000 forintnyi Decathlon utalvány, melyet játékokra, sporteszközök vásárlásárlására fordított a SZISZ.

Március 4-én megérkeztek a várva várt játékok, amelyeket át is vett az iskola. Köszönjük a SZISZ munkáját és hozzájárulását a magasabb színvonalú délutáni foglalkozások megtartásához. Szeretnénk a diákoknak, szülőknek, barátoknak, tanároknak, és a budajenői lakosoknak is köszönetet mondani, akik csatlakoztak a kihíváshoz, melyben több, mint 20 ezer kilométert gyűjtöttünk és így nyerhettük meg ezeket a sportszereket, amelyek az egészségesebb életmód eléréséhez hozzájárulnak. „Együtt, közösen elértük a célt.”

Dalosné Kovács Györgyi