A Lázár Ervin Program keretében március 8-án iskolánk 1.b osztályos tanulói egy interaktív mesejáték résztvevői lehettek a Zanotta-Art Kulturális és Művészeti Egyesület jóvoltából.

A brémai muzsikusok története már többeknek ismerős volt, melyben a fedél nélkül maradt állatok elindulnak szerencsét próbálni, ezért kíváncsian, izgatottan várták, hogy fog ez most a szemük láttára életre kelni. Az előadás az első perctől kezdve lekötötte a figyelmüket, beleélték magukat a történetbe, örömmel vették, hogy részesei lehettek a cselekménynek. Nagyon tetszett nekik, hogy a mesejáték során jelmezeket öltve, két színésszel közösen, hangszerekkel, énekkel kísérve a történet szereplőivé válhattak, és eljátszhatták a szamár, a kakas, a cica és a kutya történetét. Felejthetetlen élmény volt mindannyiunk számára.

Körberné Horváth Andrea