Szenzációs előadás részese lehetett iskolánk minden tanulója a MÜPA-ban a karácsonyi ünnepek előtt.

Vivaldi klasszikus műve A négy évszak mindenki számára jól ismert és nagyon kedvelt zenemű. A Talamba Ütőegyüttes az egyes évszakok ismert tételei mellé a saját, hasonló hangulatú szerzeményeit párosította és így varázslatos utazásban lehetett részünk, míg átéltük mind a nyolc évszakot. Vivaldi tavasz tétele után az együttes bemutatta a vízcsepp útját a születéstől az óceánba érkezésig, a nyár tétele után tengerpartra csábították a közönséget, a téli évszak sajátos jellemzői után az őszhöz népi dallamot párosítottak.
Annak ellenére, hogy a MÜPA korosztályos ajánlása 10-14 év volt, a 6 éves első osztályos kisgyerekek számára is hatalmas élményt nyújtott a koncert.
Iskolánk már több előadást is látott az idei évben 25 éves fennállását ünneplő Talamba Ütőegyüttestől, ezért mindenkinek jó szívvel ajánljuk előadásaikat!

Horváth Szilvia

Fotó: Kulcsár Kitti