Február 27-én, kedden a két első osztály színházi előadásra utazott Tatabányára.

Bérletünk 2. előadása a Tündérszép Ilona és Árgyélus királyfi volt. Színes, látványos, hangulatos mesejátékot láthattunk feltűnő jelmezekkel, kellemes zenével, izgalmas szerepjátékkal. Tündérszép Ilona az égből mindig a földet kémleli, Árgyélus pedig mindig a földről az eget kémleli. Valahogy érzik egymást, vonzzák egymást, ám az égi törvények szerint tündér ember párja nem lehet. Vagy mégis? Mégis! Láthattuk a két fiatal kitartó küzdelmét egymásért, minden akadályt legyőztek a szerelmükkel. Egy igazán szép népmese varázslatos színházi világába csöppentünk ezen a délelőttön.

Krizsák Zsóka
1.b osztályfőnök


 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=