Alig kezdődött meg az iskola számukra, amikor már az ősz folyamán az 1.a osztály három csapattal nevezett a Hebe Kft által szervezett "Mindent a macskáról" egyfordulós országos levelező projektversenyre.


Számot kellett adni a kis-és nagymacskákkal kapcsolatos ismeretekről, valamint saját készítésű cicákkal és cicás álarcok készítésével kellet a kreativítást és a cicákhoz kötődő szeretetet bizonyítani.
Az 1-2.osztályos korcsoportban 7.8.11. helyezést sikerült elérni, ami szép eredmény. A közös munka erősítette az összetartozást, a cicákról már meglévő ismereteket gyarapította, és ízelítőt adott a későbbi versenyek hangulatához.

Gratulálunk a résztvevőknek!

Horváth Szilvia of.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=