Kedves Szülők! Egy versenyre szeretném röviden felhívni a figyelmetek. Egy rajzversenyről van szó, melyen egy saját készítésű képpel és egy rövid német nyelvű szöveggel vehetnek részt a tanulók.

A verseny címe: Hurra, endlich Wochenende! -Hurrá, végre hétvége!
Egyrészt ehhez könnyen tudnak kapcsolódni a gyerekek, sok érdekes kép születhet, és nyelvi szinttől és korcsoporttól függetlenül - akár már kezdőszinten is - sok mindent el tudnak mondani, le tudnak írni a diákok.
A beküldött alkotásokat zsűrizik, és a legjobbak minden korcsoportban tabletet, társasjátékokat és további értékes tárgynyereményeket kapnak majd.
Minden részletet megtalálsz a versenyt hirdető Goethe Intézet honlapján, itt: https://www.goethe.de/ins/hu/de/spr/unt/ver/hvh.html - németül, de ha tényleg érdekel, keress engem, Orsi nénit! :-)
Jelentkezési határidő: november 12.
Ha pedig kérdésed lenne, akkor keress nyugodtan!
Örülnénk, ha iskolánkból is minél több, szép pályamunkát küldhetnénk !

Üdvözlettel:

Orsi néni