Kedves Szülők!

Pappné Polacsek Orsolya, a gyerekeknek Orsi néni vagyok, és már lassan 5. éve tanítok az iskolában németet.

10 évig dolgoztam némettanárként Budapesten egy középiskolában, majd a lányaim születése után kerültem Budajenőre az általános iskolába.

Először a felső tagozaton tanítottam, most pedig az első és második osztályosokat. A német mindig is része volt az életemnek, sok örömöt okozott mind a tanulása, mind az országok, kultúrák, emberek megismerése. Ezt az örömöt szeretném, ha tovább tudnám adni; a kíváncsiságot, az élményt, a vágyat egy másik nép, nyelv megismerésére.

A nyelv megszerettetése ilyen korban a legfontosabb. A gyerekek érzelmein keresztül, játékosan, digitálisan, különféle módszerekkel próbálok utat találni a német nyelv minél több csatornán való átadásához, mert:

„Minél több nyelvet beszélsz, annál több ember vagy!”

Elérhetőségem: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=