1999 óta vagyok tanító. Végzettségem szerint tanító, magyar irodalom és nyelvtan műveltségi területtel.

Katolikus hittanár diplomával és Közoktatásvezetői szakvizsgával is rendelkezem. Két munkahelyen dolgoztam eddig. 7 évig voltam az Apor Vilmos Katolikus Főiskola gyakorló iskolájának gyakorlatvezető tanára, majd jelenlegi munkahelyemen a Budajenői Általános Iskolának a tanítója, intézményvezető-helyettese, és jelenleg intézményvezetője. A tanári pályafutásom elmúlt 22 évében a a gyerekek szeretetét, és a kölcsönös tiszteleten alapuló nevelést oktatást tartom a legfontosabbnak.
"Azért vagyok pedagógus, hogy a természetnek nyers gyémántját, szép vigyázattal, csendben csiszoljam kristályba!" (Németh László)

Elérhetőségem: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=