2011 óta tanítok a Budajenői Általános Iskolában.

Tanítói szakon és informatikai műveltségi területen végeztem a zsámbéki Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. A tanítás mellett nagy hangsúlyt fektetek a közösségépítésre. A zene szeretete állandó kísérője pedagógiai munkámnak is, és fontos küldetésem a gyermekek könyvszerető felnőttekké való nevelése. „Egész életre szóló útravaló az olvasás képessége. Eszköz a tanulásban, az önművelésben, az értékes kikapcsolódásban, de még a kapcsolatteremtésben is” (Kosztolányi Dezső)

Elérhetőségem: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=